מיסוי מוניציפלי

ארנונה לעסקים

מזה שנים בכלל ובשנים האחרונות בפרט הרשויות המקומיות שמו להם למטרה להגדיל בדרכים יצירתיות את חיובי הארנונה ובכך להעשיר את קופתם על חשבון הנישומים. משרדנו בעל ניסיון רב בתחום זה ועו"ד אלסברג העומד בראש התחום היה מעורב בהפחתת עשרות מיליוני ₪ לגופים הבולטים והגדולים ביותר במשק.

משרדנו בודק בצורה מקיפה את הנכס הרלוונטי , בין היתר, מבחינת שטחו והתאמת הסיווג לשימוש בפועל, את החיוב עצמו, התעריף, את חוקיותו ואת חוקיות צווי הארנונה מאז שנת 1985 (החוק לייצוב המשק) לרבות ההגדרות השונות המתייחסות לנכס והשימוש בו וכמובן מעריך עבור לקוחותיו את הסיכון והסיכוי העומדים להפחתה במסגרת החוק.

הטיפול כולל בנוסף ייעוץ ומתן חוות דעת, טיפול בתשלומים, הגשת השגות ועררים על חיובי ארנונה לרשויות המקומיות, ליווי וייצוג בפני וועדות ערר לענייני ארנונה ובפני בית המשפט, במסגרת הגשת עתירות מנהליות ותביעות השבה וכן, התמודדות משפטית וטקטית בפני הליכי גבייה ועיקולים, לרבות התנהלות מול הרשויות במסגרת מו"מ והכול עד להשגת תוצאה המושגת לשביעות רצונם של לקוחותינו.

אנו עומדים לרשותך לאורך כל השלבים הנדרשים – במקצועיות ובנחישות החל מהבדיקות המקדמיות של חישוב הארנונה ועד להפחתת ארנונה – כל זאת כאשר התשלום הינו בדרך כלל על בסיס הצלחה !!!

לבדיקת חיובי ארנונה לעסקים ללא התחייבות יש לפנות אלינו בהקדם!!!

לצורך בדיקת חיובי הארנונה לעסק, כל שנדרש בשלב ראשון הינו משלוח חשבון ארנונה אחרון למייל nadira@ga-lawyers.co.il ואנו נחזור אליך בהקדם.

הבדיקה דיסקרטית וכל מידע הנמסר נשאר חסוי. אנו לא נוקטים בשום הליך מול הרשות המקומית ללא אישור הלקוח.

להפחתת ארנונה הינכם מוזמנים לפנות אלינו עכשיו בטל' 03-7368765 או השאר פרטים בטופס "צור קשר" ואנו נחזור אליך בהקדם.

אגרות והיטלי פיתוח

משרדנו מעניק שירות וליווי ליזמים, קבלנים ובעלי נכסים אשר קיבלו דרישת חיוב בין אם זה כתנאי לקבלת היתר בנייה לצורך בנייה חדשה או משלימה ובין אם זה כתוצאה מדרישת הרשות עקב יוזמת פיתוח שבאה מצדה כולל הסכמי פיתוח.

משרדנו מעניק בדיקה כוללת של הנכס לרבות מבחינה היסטורית כולל חוקי העזר הרלוונטיים, התעריפים ותוקפם, ובסיס חישובם, לרבות העילה לחיוב ומועד התגבשותו וכפועל יוצא מכך מייצג לקוחותיו במסגרת וועדות ערר לענייני ביוב ובמסגרת בתי המשפט והכול תוך הקפדה על שמירת יחסים תקינים מול הרשויות.

עו"ד אלסברג היה מעורב בהפחתת חיובים בפרויקטים עתירי שטח הן למגורים והן לעסקים בערים שונות בארץ.

להפחתת אגרות ו/או היטלי פיתוח הינכם מוזמנים לפנות אלינו עכשיו בטל' 03-7368765 או השאר פרטים בטופס "צור קשר" ואנו נחזור אליך בהקדם.

עוד לשירותכם....

רישוי עסקים
מיסוי מקרקעין
שילוט
היטלי השבחה
מים וביוב
הזרמת מי שפכים
תובענות ייצוגיות